Wybielanie zębów – efekty już po 20 minutach

Nowa technologia wybielania

Gabinet Stomatologiczny Twój Uśmiech wprowadza nową lampę do wybielania zębów. System wybielania ExtraSmile polega na tym, że aktywny składnik zawarty w żelu wybielającym się rozkłada, tlen dostaje się do szkliwa i rozjaśnia śródmiąższowy osad, który został utworzony wewnątrz zębów. Zimne niebieskie światło LED przyspiesza proces utleniania, który pozwala przywrócić kolor zębów do ich pierwotnej barwy, nie zmieniając ich struktury.

Czy metoda jest bezpieczna?

Oczywiście. Stosowana przez nas metoda nie wpływa w żaden sposób na dziąsła i zęby, ani na ich strukturę. Kryteria bezpieczeństwa w tym temacie jasno były określone przez rozporządzenie Unii Europejskiej. Nie ma żadnych obaw co do bezpieczeństwa stosowania systemu ExtraSmile.

Jaki efekt mogę uzyskać?

Uzyskane efekty zależą od stanu Twoich zębów i od przyczyn, które doprowadziły
do ich przebarwienia. Najlepsze wyniki uzyskane są na zabarwionych lub zżółkniętych zębach, przez naturalny proces starzenia oraz styl życia (picie kawy, herbaty, palenie tytoniu, higieny jamy ustnej itp.). Badania kliniczne wykazują, iż można osiągnąć bielsze zęby do 6 odcieni.

Jak długo utrzymuje się efekt wybielania?

Uzyskana biel zębów może utrzymać się nawet do 2 lat.
Dla osiągnięcia optymalnych rezultatów, zaleca się powtarzać zabieg co 6‒12 miesięcy,
oraz pielęgnować swój uśmiech w domu za pomocą pędzla wybielającego ExtraSmile®.

Nowa lampa jest już gotowa!

Nasz nowy nabytek jest już podłączony i czeka na pierwszych pacjentów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z materiałami dotyczącymi stomatologii estetycznej dostępnymi na naszej stronie, oraz do kontaktu z naszym stomatologiem, który chętnie wszystko wyjaśni, oraz doradzi.