Piękny i zdrowy uśmiech jak Meryl Streep

Bardziej dbamy o zdrowie!

Polacy przestali chodzić do dentysty… tylko w celach medycznych. Coraz częściej umawiają się na profilaktyczną kontrolę, lub wybierają zabieg estetyczny. Celem jest piękny i zdrowy uśmiech. Ten nowy trend wpisuje się w ogólne zjawisko większego przykładania wagi przez ludzi, do stanu zdrowia i kondycji.

Kobiety u stomatologa

Kobiety są najczęstszym pacjentem gabinetów. Szacuje się, że na samo wybielanie wydały w tamtym roku 1 mln złotych. Jest to spowodowane dostępnością różnych technologii poprawiających stan naszego uzębienia, oraz rozwój jakości usług oferowanych przez gabinety. Wybielający zabieg metodą nakładkową można wykonać już za 800 złotych a efekt będzie widoczny nawet przez kilka lat. Poza tym istnieje szereg innych metod o zróżnicowanej cenie i efekcie końcowym. Tak czy inaczej – kobiety mają wybór.

Akcja informacyjna

Gabinet Stomatologiczny Twój Uśmiech to miejsce, gdzie znajdziesz całą gamę zabiegów, które poprawią biel i zdrowie Twoich zębów. Od tego tygodnia prowadzimy akcję informacyjną dotyczącą stomatologii estetycznej. Zakupiliśmy też specjalnie nową lampę wybielającą, oraz prowadzimy sprzedaż specjalistycznych past i środków wspomagających wybielanie.

Zapraszamy!