O nas

Odwiedź nas i przekonaj się, że „strach ma wielkie oczy”. Szybko upewnisz się, że jesteśmy w stanie w pełni zadbać o Twój uśmiech i Twój komfort.

  • Gwarantujemy bezbolesne zabiegi w przyjaznej atmosferze
  • Nie wiesz od czego zacząć? Przyjdź na bezpłatny przegląd i wspólnie ustalimy plan leczenia, biorąc pod uwagę Twoje oczekiwania i możliwości finansowe.
  • Potrzebujesz porady odnośnie kosmetyki swojego uśmiechu? Nie podoba Ci się kolor lub kształt Twoich zębów?
  • A może masz braki w uzębieniu i chciałbyś je uzupełnić, żeby móc w pełni się uśmiechać?

Zapraszamy :)

Nasz zespół

Agnieszka Szpara

W 2001 roku ukończyłam studia na wydziale lekarsko-stomatologicznym ówczesnej Akademii Medycznej we Wrocławiu. Urodziłam się i mieszkam we Wrocławiu. Stale podwyższam swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach, które pozwalają mi być na bieżąco z postępami jakie ciągle zachodzą w dziedzinie stomatologii. Dzięki temu mogę zaoferować Państwu najlepsze obecnie rozwiązania dotyczące samego leczenia zębów, a także ich odtwarzania, czyli w dziedzinie protetyki stomatologicznej, która jest moją ulubioną. Mam świadomość,że każdy pacjent wymaga indywidualnego podejścia. Dbam o dobre samopoczucie moich pacjentów i miłą atmosferę w czasie wizyty, a przede wszystkim o ich zadowolenie z fachowo wykonywanej usługi, a co się z tym wiążę o ich uśmiech.

 

Marcin Cwajda

W 2004 roku ukończyłem studia na wydziale lekarsko-stomatologicznym na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu zachowawczym oraz chirurgii stomatologicznej. Dodatkowo przeprowadzam zabiegi z zakresu stomatologii dziecięcej. Posiadam wieloletni staż pracy i bogate doświadczenie. Czas wolny spędzam czynnie uprawiając sport.

 

Marzena Janiszewska

Jestem dyplomowaną asystentką stomatologiczną z doświadczeniem oraz technikiem elektroradiologii. Zajmuję się rejestracją, obsługą pacjentów, administracją oraz sterylizacją sprzętu stomatologicznego Dokładam wszelkich starań, aby każdy pacjent był zadowolony z wizyty w naszym gabinecie. Dbam o profesjonalizm i porządek. Koordynuję pracę w gabinecie, aby wszystko było zawsze na czas.

 

Iwona Staszewska

Jestem dyplomowaną asystentką stomatologiczną, współpracuje nie tylko z lekarzem, ale także dbam o komfort pacjenta w trakcie wizyty. Każdego dnia zajmuję się przygotowaniem gabinetu do pracy, odpowiednią dezynfekcją, oraz właściwym wyposażeniem stanowiska pracy lekarza. Dbam o piękny i zdrowy uśmiech naszych pacjentów wykonując zabiegi profilaktyczne. Swoją wiedzę pogłębiam na kursach z zakresu pielęgnacji jamy ustnej. Każdego pacjenta traktuję indywidualnie, wiedząc że piękne i zdrowe zęby to podstawa dobrego samopoczucia. Ponadto w gabinecie zajmuję się rejestracją pacjentów a także w moim zakresie leży realizacja zamówień na potrzeby funkcjonowania gabinetu.

 

Mariusz Gliński

W gabinecie pełnię funkcję kierownika/managera. W 2001 roku ukończyłem studia fizyki na Wydziale Fizyki i Astronomii Uniwersytetu Wrocławskiego, w 2000 roku uzyskałem tytuł licencjata w Wyższej Szkole Zarządzania i Finansów, specjalność Zarządzanie Przedsiębiorstwem. W gabinecie odpowiadam m.in. za relacje z naszymi pacjentami by poziom naszych usług był na jak najwyższy.

 

Zapraszamy!