O nas

Idea

Gabinet Stomatologiczny Twój Uśmiech powstał z myślą o wykonywaniu usług stomatologicznych na najwyższym, profesjonalnym poziomie, w przyjaznej atmosferze, z dbałością o komfort pacjentów. Oferujemy szeroki zakres usług. Zajmujemy się również stomatologią estetyczną, czyli dbamy o piękny uśmiech, ale także o zdrowie – czyli leczymy. Poza tym wykonujemy usługi z zakresu protetyki. Leczymy kobiety w ciąży i dzieci. Jeśli masz wątpliwości jakiego dentystę wybrać – zapraszamy na bezpłatny przegląd, żebyśmy mogli się lepiej poznać.

Nasz zespół

miniatura1-agnieszka-szpara

Agnieszka Szpara

W 2001 roku ukończyłam studia na wydziale lekarsko-stomatologicznym ówczesnej Akademii Medycznej we Wrocławiu. Urodziłam się i mieszkam we Wrocławiu. Stale podwyższam swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach, które pozwalają mi być na bieżąco z postępami jakie ciągle zachodzą w dziedzinie stomatologii. Dzięki temu mogę zaoferować Państwu najlepsze obecnie rozwiązania dotyczące samego leczenia zębów, a także ich odtwarzania, czyli w dziedzinie protetyki stomatologicznej, która jest moją ulubioną. Mam świadomość,że każdy pacjent wymaga indywidualnego podejścia. Dbam o dobre samopoczucie moich pacjentów i miłą atmosferę w czasie wizyty, a przede wszystkim o ich zadowolenie z fachowo wykonywanej usługi, a co się z tym wiążę o ich uśmiech.

miniatura4-marzena-godawa

Marzena Janiszewska

Jestem dyplomowaną asystentką stomatologiczną z doświadczeniem oraz technikiem elektroradiologii. Zajmuję się rejestracją, obsługą pacjentów, administracją oraz sterylizacją sprzętu stomatologicznego Dokładam wszelkich starań, aby każdy pacjent był zadowolony z wizyty w naszym gabinecie. Dbam o profesjonalizm i porządek. Koordynuję pracę w gabinecie, aby wszystko było zawsze na czas.

miniatura3-jakub-sender

Jakub Sender

Zajmuje się chirurgią stomatologiczną, tj. m.in. usuwaniem trudno położonych zębów, w tym ósemek, również zatrzymanych, jak i pozostałości po zębach-korzeni. Wykonuje zabiegi plastyki zatoki szczękowej, a także zabiegi z dziedziny implantologii stomatologicznej- wszczepianie implantów zębowych (szczegółowy wykaz zabiegów chirurgicznych znajduje się w cenniku).

Lokalizacja

Gabinet mieści się we Wrocławiu, a dokładniej na jednej z jego dzielnic – Klecinie. Zapraszamy do nas także pacjentów z Niemiec i pozostałych krajów. Mówimy po niemiecku i angielsku.

Zapraszamy!